بلایی که فوم سرد سقفی بر سر صاحبخانه آورد!!!

وقتی بسته‌ای را ارسال می‌کنی، می‌خواهیم این اطمینان را داشته باشیم که آن بسته سالم و در شرایط خوبی به دست گیرنده مورد نظر می‌رسد.

با این حال، شکی نیست که  قیمت فوم سرد درجه یک بالا باشد.. استفاده از بسته بندی پلی استایرن می تواند به محافظت از محتویات بسته شما در برابر سرما، برف و یخبندان کمک کند.

محصولاتی که در معرض سرمای شدید و آب قرار می گیرند ممکن است در حین حمل و نقل آسیب ببینند.

اگر قیمت فوم در معرض حراج قرار گیرند ممکن است تغییر کنند.

علاوه بر این، هنگامی که صحبت از اقلام فاسد شدنی می شود، ممکن است برای جلوگیری از خراب شدن، حفظ دمای ثابت ضروری باشد. به همین ترتیب ممکن است لازم باشد مواد شیمیایی در محدوده دمایی خاصی نگهداری شوند.

فوم

به همین دلیل، پلی استایرن یک ماده پرکاربرد، محبوب و همه کاره در بسته بندی است. چرا؟

فوم سقفی مقاوم در برابر آب یک عایق موثر است که مانعی ایجاد می کند که انتقال گرما را کاهش می دهد.

عایق بندی بهترین راه برای حفظ دمای کالاها و محصولات داخل بسته بندی در سطح ثابت است و تحت تأثیر نوسانات آب و هوای بیرون قرار نمی گیرد.

چون رطوبت را جذب نمی کند، با توجه به قیمت یونولیت سقفی شاهرود بهترین انتخاب برای حمل و نقل کالاهای الکتریکی در صورت بروز سرما می باشد.

پلی استایرن سبک و در عین حال بادوام است، بنابراین می دانید که قابل اعتماد است و هزینه های زیادی را به تعرفه های حمل و نقل اضافه نمی کند.

همیشه ایده خوبی است که برای جلوگیری از سر خوردن کالاها در داخل بسته، شکاف ها را پر کنید – و فوم پلی استایرن سبک وزن یک راه حل ایده آل است.

هنگام بسته بندی اقلام الکتریکی شکننده، فوم سفت و سخت می تواند اجزا را معلق و بالشتک نگه دارد – یک لایه حفاظتی اضافی در برابر ضربه و ضربه ایجاد می کند.

اطمینان حاصل کنید که هر بسته بندی بیرونی بدون پارگی یا پارگی است و روی نوار چسب سنگین سرمایه گذاری کنید تا کاملاً مهر و موم شده و ضد آب باشد.

در همین حال، آدرس ها باید در یک کیف پول پلاستیکی ضد آب قرار داده شوند تا حتی در سخت ترین شرایط خوانا باقی بمانند.

 • منابع:
  1. Using polystyrene packaging to protect against the cold and frost

 • تبلیغات: 
   1. فروش آنلاین نخ پلی استر در 5 دقیقه
   2. فروشندگان فیله مرغ طعم دار
   3. تولید کنندگان آبلیمو ارگانیک ممتاز
   4. شرکت عرضه کننده نان بستنی درجه یک صادراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *